Atsauksmes par Z500 māju projektiem


Klientu atsauksmes

Linda ar ģimeni no Valmieras

“Meklējot savu īsto māju, vēlējāmies atrast īpašu mājas projektu, kurš ļautu apmierināt mūsu ģimenes locekļu pamatvajadzības. Kad ieradāmies pie projektētājiem mēs uzreiz sapratām, ka runājam ar īstiem lietpratējiem. Mēs saņēmām vērtīgu konsultāciju jau pašos pirmssākumos, sākot ar izvietojumu uz zemes gabala, līdz pat materiālu izvēlei. Tieši šie praktiskie padomi palīdzēja mums iekļauties atvēlētajā budžetā."

Leonards no Dārziņiem

“Es jau augot Pļavinieku dzīvoklī zināju, ka reiz iegādāšos labiekārtotu privātmāju Pierīgā. Taču tobrīd nekustamo īpašumu tirgū nebija manām prasībām atbilstošu māju. Tā nolēmu nolēmu būvēt.
Devos pēc paziņu ietekuma uz z500.lv. Tur manas vēlmes un prasības tika uzklausītas un piedāvāti tikai visatbilstošākie projekti.“

Vija no Kuldīgas

“Saņemot mantojumā lauku īpašumu, es zināju, ka to saglabāšu, taču dzīvošanas apstākļus bija nepieciešams uzlabot. Izvērtējot renovācijas izmaksas, nolēmu blakus celt jaunu māju un arhitekti man palīdzēja ar izvēli un tas tika pat nedaudz pielāgots manām vajadzībām. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu, turklāt izmaksas bija relatīvi zemas.”

Kārlis no Ozolniekiem

“Mēs ar sievu agrāk daudz sapņojām par savu energo efektīvo māju, kurā veidot ģimeni.
Es satikos ar Jāni Kalnieti izstādē, kurā lūdzu piedāvāt kādus gatavos risinājumus, viņš parādīja un argumentēja visu tieši tik sakarīgi un loģiski, ka man atlika tikai ar sievu doties uz arhitektu biroju, lai izrunātu par šī projekta adaptēšanu, kur arī saņēmu vērtīgus un praktiskus spadomus materiālu izvēlē, lai māja būtu ekonomiska eksplutācijā.“

Ko Jūs domājat?

|
vai
|
pierakstīties
^
'

Turpinot lietot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītiet, ka mēs varam izvietot cookies vai citas līdzīgas tehnoloģijas jūsu ierīcē, arī mobilajās iekārtās, par jūsu vienošanos ar mūsu sīkfailu piekrišanas pārvaldnieku. Mēs izmantojam informāciju, kas iegūta no mūsu sīkfailiem, lai nodrošinātu servisu, personalizētu saturu, analizētu lietotāju paradumus un sagatavotu piedāvājumus balstoties uz jūsu profilu un, lai konfidencialitātes politikā aprakstītos mērķus, ciktāl tas ir likumīgi pieļaujams noteiktās jurisdikcijās, izmantot arī citas sīkdatnes no mūsu uzticamajiem partneriem.

Cookies lietošana ir nepeiciešama mājas lapas kvalitatīvākai funkcionēšanai. Ja jūs nepiekrītat tiem, spiediet "Es nepiekrītu" pogu, kas jūsu pārlūkā aizvērs mājas lapu.

' Es saprotu