Partneri

Kompānija Z500 sadarbojas ar tādiem populāriem būvmateriālu ražotājiem kā BAUROC un YTONG, pieredzējušo arhitektu biroju ARHITEKT, kā arī uzticamiem un pieredzējušiem bloku māju un koka karkasa māju būvniekiem.
    Tāpat projektēšanas vajadzībām tiek piedāvāta:

  • topogrāfija,

  • ģeodēzija,

  • ģeoloģija.

Topogrāfiskā uzmērīšana un inženierģeoloģiskā izpēte ir nepieciešama katra mājas projekta realizēšanai, tieši tāpēc Z500 arhitektu birojs sadarbojas ar precīzākajiem, ātrākajiem un atbildīgākajiem mērniekiem un ģeoloģiem, nodrošinot mūsu klientiem labāko topogrāfijas cenu un ģeotehniskās izpētes cenu. Topogrāfijas pakalpojumi, ģeodēzijas pakalpojumi tiek sniegti kopā ar māju projektiem.


Zvaniet tagad vai rakstiet un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!
+371 24 200 500 - info@z500.lv
BOUWART
YTONG
BAUROC
CEL
ARHITEKT
NOTRE
Pārbūve
EKOBLOKI
LĪBIEŠI
Turpinot lietot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītiet, ka mēs varam izvietot cookies vai citas līdzīgas tehnoloģijas jūsu ierīcē, arī mobilajās iekārtās, par jūsu vienošanos ar mūsu sīkfailu piekrišanas pārvaldnieku. Mēs izmantojam informāciju, kas iegūta no mūsu sīkfailiem, lai nodrošinātu servisu, personalizētu saturu, analizētu lietotāju paradumus un sagatavotu piedāvājumus balstoties uz jūsu profilu un, lai konfidencialitātes politikā aprakstītos mērķus, ciktāl tas ir likumīgi pieļaujams noteiktās jurisdikcijās, izmantot arī citas sīkdatnes no mūsu uzticamajiem partneriem.

Cookies lietošana ir nepeiciešama mājas lapas kvalitatīvākai funkcionēšanai. Ja jūs nepiekrītat tiem, spiediet "Es nepiekrītu" pogu, kas jūsu pārlūkā aizvērs mājas lapu. Es saprotu