Adaptācijas projekts
jautāt par projektu

savas ēkas vēsture...

jūs būvējat vai māja atbilstoši projektam?

kamera

Augšupielādējiet fotoattēlus un aprakstus, iziet cauri būvniecības posmiem.

Balons

Apmainīties ar idejām, pieredzi un viedokļiem ar citiem veidošanas blokiem

forma

Uzzināt, kurš vēl būvē mājas projekts

krūze

Piedalīties konkursā par interesantākajiem īstenošanu un saņemiet jūsu atalgojumu

Realizētie Z59 māju projekti

Apskatiet realizētos Z59 projektus!

Mēs cenšamies nodrošināt augstākās kvalitātes servisu. Ja pamanāt kļūdu pakalpojuma darbībā vai neprecizitātes publicētajos materiālos (pat ja tas izslēdz pamatu prasījumiem pret Z500) noteikti iesniedziet savus komentārus vai ieteikumus jo viņi turpina uzlabot mūsu produktus, piedāvāt uzturēšanu un apkalpošanu.
'

Turpinot lietot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītiet, ka mēs varam izvietot cookies vai citas līdzīgas tehnoloģijas jūsu ierīcē, arī mobilajās iekārtās, par jūsu vienošanos ar mūsu sīkfailu piekrišanas pārvaldnieku. Mēs izmantojam informāciju, kas iegūta no mūsu sīkfailiem, lai nodrošinātu servisu, personalizētu saturu, analizētu lietotāju paradumus un sagatavotu piedāvājumus balstoties uz jūsu profilu un, lai konfidencialitātes politikā aprakstītos mērķus, ciktāl tas ir likumīgi pieļaujams noteiktās jurisdikcijās, izmantot arī citas sīkdatnes no mūsu uzticamajiem partneriem.

Cookies lietošana ir nepeiciešama mājas lapas kvalitatīvākai funkcionēšanai. Ja jūs nepiekrītat tiem, spiediet "Es nepiekrītu" pogu, kas jūsu pārlūkā aizvērs mājas lapu.

' Es saprotu