izmantojamā platība


no   līdz

stāvi

garāža

istabas

Apbūves gabala izmēri

m x m

jumta tips

jumta lenķis

Griesti (platība)

Griesti (grīda)

kore

minimālais augstums

maksimālais ēkas augstums

Ieeja

mājas tips

pacēlumi

pacēluma dimensijas

celtniecības izmaksas

ēku tehnoloģijas

apkure

enerģijas taupīšana

cits

kas esi Tu

  Privātmāju projekti

  Izvēlieties sev piemērotāko privātmājas projektu vai ļaujiet to atrast mums jūsu vietā!
  Gatavie māju projekti 2018.GADA Kolekcija!

  Projekti atrasti:  110
  Varianti atrasti: 103
  dilstošā

  Māju projekti šauram zemes gabalam

  Pirmais uzdevums sapņu mājas celtniecībā ir iegādāties zemes gabalu, kā arī mēs bieži mantojam zemes gabalu - ne vienmēr tas ir kvadrāts, kas neuzliek dizaina ierobežojumus. Daudzām ģimenēm ir šauri zemes laukumi, netipiski zemes gabala izmēri vai formas, piemēram, pilsētā, kur tas parasti ir ierobežots.

  Lai gan arhitekti mums piedāvā milzīgu projektu skaitu, šādā situācijā izrādās, ka labs mājas projekts šaurā gabalā ir retums. Palīgā nāk Z500 birojs. Arhitekti saņēma uzdevumu un izstrādāja daudzus un interesantus māju projektus uz šauriem gabaliem.

  Starp tām ir brīvstāvošas mājas un dvīņu mājas. Divvietīgs korpuss ir interesants piedāvājums, ja šaurie zemes gabali atrodas blakus. Izveidojot mājas, mēs iegūstam vērtīgu vietu, piemēram, dārzu. Nav nekādu konstrukcijas tehnoloģiju ierobežojumu.

  Atcerieties, ka mājas funkcionalitāti un tā vizuālo vērtību nosaka dizains - moderns, labi domāts, pielāgots klientu vajadzībām, nevis zemes gabala izmēri vai forma. Šādu ēku dizainu neparastam gabalam var atrast Z500 piedāvājumā. Birojs piedāvā vairāk nekā 80 šādu projektu - no ļoti klasiskiem risinājumiem līdz novatoriskiem. Katrs piedāvājums garantē vieglu pielāgošanos neregulāram vai šauram zemes gabalam.

  cha
  '

  Turpinot lietot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītiet, ka mēs varam izvietot cookies vai citas līdzīgas tehnoloģijas jūsu ierīcē, arī mobilajās iekārtās, par jūsu vienošanos ar mūsu sīkfailu piekrišanas pārvaldnieku. Mēs izmantojam informāciju, kas iegūta no mūsu sīkfailiem, lai nodrošinātu servisu, personalizētu saturu, analizētu lietotāju paradumus un sagatavotu piedāvājumus balstoties uz jūsu profilu un, lai konfidencialitātes politikā aprakstītos mērķus, ciktāl tas ir likumīgi pieļaujams noteiktās jurisdikcijās, izmantot arī citas sīkdatnes no mūsu uzticamajiem partneriem.

  Cookies lietošana ir nepeiciešama mājas lapas kvalitatīvākai funkcionēšanai. Ja jūs nepiekrītat tiem, spiediet "Es nepiekrītu" pogu, kas jūsu pārlūkā aizvērs mājas lapu.

  ' Es saprotu